ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrumspiekow.com.pl

Stół ze spieku kwarcowego

Stół ze spieku kwarcowego

2022-09-14 admin Comments Off

Spiek kwarcowy to materiał konstrukcyjno-wykończeniowy o szerokim spektrum zastosowań. Szczególną popularnością cieszy się w branży meblowej, która wykorzystuje płyty ze spieku kwarcowego w szeregu zróżnicowanych realizacji – jako blaty meblowe, fronty, blaty stołów, konsoli, stolików kawowych i nocnych, a nawet ekskluzywnych biurek i toaletek.

W Centrum Spieków specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie stołów ze spieków kwarcowych, a doprecyzowując – blatów. Odpowiadając na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów przygotowujemy blaty dostosowane do osadzenia na dowolnej konstrukcji. Jakie blaty przygotowujemy? Jak pracujemy? Jak można złożyć zamówienie na blat do stołu?

Jak pracujemy?

Jako marka specjalizująca się w wyrobach ze spieków kwarcowych dysponujemy szeroką gamą materiału o różnej kolorystyce i wykończeniu. To pozwala nam na realizację nawet najbardziej śmiałych wizji naszych Klientów i tworzenie mebli idealnie dopasowanych do aranżacji danej przestrzeni.

Konstrukcję blatu projektujemy i wykonujemy we własnym zakresie w oparciu o projekt mebla lub informację o gotowej konstrukcji. Pod tym względem idealnie wpisujemy się w potrzeby i oczekiwania inwestorów, którzy nie mają doświadczenia w pracy ze spiekiem kwarcowym, ale właśnie taki blat chcieliby zamontować na swoim stole.

Jakie blaty przygotowujemy?

W zależności od indywidualnych oczekiwań Klienta przygotowujemy blaty z płyt o grubości 12 milimetrów – blaty tej grubości docinamy na dowolny wymiar i kształt, także jako blaty owalne i okrągłe lub półokrągłe. Naszym Klientom oferujemy również usługę pogrubiania spieku kwarcowego, dzięki której możemy uzyskać blat o dowolnej grubości. Ze względu na technologię wykorzystywaną podczas pogrubiania, blaty pogrubione wykonujemy głównie kwadratowe i prostokątne. Blaty pogrubione jesteśmy w stanie przygotować na dowolny wymiar. Istnieje również możliwość przygotowania blatu pogrubionego o niestandardowym kształcie – Klientów zainteresowanych tego typu usługą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu potwierdzenia możliwości realizacji danego projektu.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia na stoły ze spieku kwarcowego przyjmujemy drogą mailową. Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze materiału, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania wizualne.