ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrumspiekow.com.pl

Blaty łazienkowe

Blaty łazienkowe ze spieku kwarcowego

Spiek kwarcowy to materiał coraz częściej wybierany na blat łazienkowy. O jego popularności decydują bardzo dobre parametry użytkowe oraz wysoka estetyka gotowych realizacji, dzięki którym nawet łazienka utrzymana w minimalistycznym stylu nabiera klasy i staje się bardziej luksusowa. Sięgając po spiek kwarcowy możemy uzyskać efekt wizualny kamienia naturalnego, jednocześnie uzyskując niewymagający w pielęgnacji i konserwacji blat łazienkowy charakteryzujący się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne i przebarwienia.

Spiek kwarcowy - dlaczego to dobry materiał na blat łazienkowy?

Blaty łazienkowe z kamienia naturalnego od zawsze były postrzegane jako synonim luksusu. Niestety kamień naturalny jest kosztowny w zakupie i wymagając pod względem konstrukcyjnym. Nierzadko sprawia również problemy w użytkowaniu – kontakt z niektórymi substancjami może powodować na jego powierzchni nieestetyczne przebarwienia. Spiek kwarcowy jest pod tym względem rozwiązaniem łatwym w montażu i przyjemnym w użytkowaniu. Powierzchnia blatu jest odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na szkodliwe oddziaływanie wilgoci czy środków chemicznych, dzięki czemu na nie tworzą się na niej plamy czy odbarwienia.

Spiek kwarcowy na blaty łazienkowe - efekt, jakiego oczekujesz

Wśród licznych zalet przemawiających za wyborem blatów łazienkowych ze spieków kwarcowych jest ich dostępność w szerokim wachlarzu wzorów i kolorów. Dostępny wzornik spieków jest tak bogaty i zróżnicowany, iż każdy z łatwością znajdzie w nim kolor, który najlepiej będzie się komponować w danym wnętrzu – od jednolitych pod względem deseniu płyt, po kolory z charakterystycznym dla kamienia naturalnego użyleniem. W praktyce przekłada się to na praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne i oryginalne efekty wizualne zarówno w niewielkich, jak i dużych łazienkach.

Blat łazienkowy spieki kwarcowe – Warszawa

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Naszych Klientów oferujemy blaty łazienkowe z wysokogatunkowych spieków kwarcowych, które wykonujemy na zamówienie. Dysponując nowoczesnym zapleczem maszynowym jesteśmy w stanie dostarczyć blat o dowolnym wymiarze i kształcie, także z otworami pod biały montaż. Nasze blaty łazienkowe oferujemy na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości, współpracując z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami.

Osoby zainteresowane zamówieniem blatu do łazienki zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości Nasi Specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji.