ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrumspiekow.com.pl

Blat do stolika kawowego? Postaw na spiek!

Blat do stolika kawowego? Postaw na spiek!

2020-09-14 admin Comments Off

Spiek kwarcowy jest powszechnie identyfikowany jako materiał przeznaczony do zastosowań wielkopowierzchniowych – na okładziny ścienne i podłogowe, schody, okładziny kominkowe czy elewacje. Tymczasem spieki kwarcowe doskonale sprawdzają się również przy realizacji mniejszych projektów. Stoliki kawowe, stoliki nocne, konsole, toaletki… Bardzo dobre parametry użytkowe w parze z nienaganną prezencją sprawiają, że spieki kwarcowe świetnie nadają się na blaty użytkowe. Szeroki wachlarz dostępnych wzorów i kolorów – od materiału inspirowanego użyleniem kamienia naturalnego, aż po powierzchnie jednorodne i jednokolorowe – pozwala na przygotowanie realizacji do wnętrz każdego typu, niezależnie do stylu i przeznaczenia. Dzięki temu eleganckimi i funkcjonalnymi stolikami kawowymi z blatem ze spieku kwarcowego możemy cieszyć się zarówno w naszych domach, jak i luksusowych lokalach usługowych oraz hotelach i restauracjach. Za ich wyborem przemawiają wysokie walory estetyczne, funkcjonalność oraz trwałość blatów z kamienia, które odznaczają się podwyższoną odpornością na szkodliwe oddziaływanie wody i wilgoci, a także wysokich temperatur i czynników mechanicznych.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów Centrum Spieków oferuje możliwość wykonania blatu do stolika na zamówienie. Wykonujemy blaty w dwóch wariantach grubości – 6 i 12 milimetrów – w różnych kształtach i rozmiarach. Pracujemy w oparciu o projekty powierzone oraz własne projekty, które przygotowujemy na bazie gotowych konstrukcji meblowych pod zamawiane blaty. Wykonujemy przede wszystkim blaty do stolików kawowych, konsoli oraz toaletek, a także blaty do szafek nocnych oraz stołów jadalnianych. W naszych realizacjach zwracamy szczególną uwagę na jakość wykończenia, dzięki czemu gotowe blaty są estetyczne i bezpieczne w użytkowaniu.

Jak złożyć zamówienie na blat do stolika kawowego lub innego mebla?

Zamówienia przyjmujemy w dwóch wariantach – jako zamówienia na komponenty zgodne z wytycznymi/projektem klienta oraz jako zamówienia na blaty przygotowywane w oparciu o gotową konstrukcję mebla. W pierwszym przypadku wymagamy określenia rozmiaru oraz kształtu blatu, a także jego grubości. W drugim kształt i rozmiar blatu projektujemy samodzielnie w oparciu o dostarczoną konstrukcję. Blaty możemy wykonać ze spieku włoskiej marki FLORIM stone® o dowolnej kolorystce i wzornictwie. To daje naszym Klientom praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne i zdecydowanie ułatwia wybór blatu pod kątem kolorystyki pozostałych elementów wyposażenia pomieszczenia. Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania innych elementów w danym wzorze i kolorze. W zależności od Państwa preferencji możemy przygotować blaty kuchenne lub blaty łazienkoweparapety, a także okładziny ścienne lub podłogowe. To przekłada się na możliwość zamówienia kompleksowych aranżacji przestrzeni, w ramach których wszystkie poszczególne komponenty i elementy wykończeniowe pozostają ze sobą stylistycznie spójne.