ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrumspiekow.com.pl

Wyposażenie bloku – wsparcie dla dewelopera

Wyposażenie bloku - wsparcie dla dewelopera

Wyposażenie bloku – wsparcie dla dewelopera

2023-09-13 admin Comments Off

Tworzenie komfortowych, praktycznych oraz ekskluzywnych wnętrz to zadanie niełatwe, tym bardziej że wymaga wiedzy z zakresu projektowania, ergonomii, stolarki, kamieniarstwa i wielu innych specjalności. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o wsparcie deweloperów w czasie wyposażenie lokali mieszkalnych w blokach. 

Kompleksowe wykańczanie lokali mieszkalnych. Spieki kwarcowe

Spiek kwarcowy jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych i zarazem wysoce ekskluzywnych materiałów wykończeniowych. Można wykorzystać go lokalach mieszkalnych oraz na klatkach schodowych. Jest twardy, odporny na szkodliwe oddziaływania oraz doskonale znosi ekspozycję na wilgoć i niskie temperatury. 

W naszej firmie specjalizujemy się w tworzeniu elementów wykończeniowych przy użyciu spieku kwarcowego. Udostępniamy go w wielu wariantach, o zróżnicowanej estetyce i sposobach wykończenia. Jego uniwersalne walory wizualne pozwalają na łatwe wpasowanie w pomieszczenia urządzone w różnym stylu – loft, minimalistycznym, skandynawskim, rustykalnym i wielu innych. 

Elementy wykończeniowe dla inwestycji deweloperskich

Spiek kwarcowy doskonale nadaje się do tworzenia estetycznych i wytrzymałych schodów. Możemy stworzyć je w różnych rozmiarach i wariantach, wykończone na połysk lub matowo. Świetnie będą znosić upływ czasu oraz intensywną eksploatację przez wszystkich mieszkańców bloku. Nawet w miejscach mocno nasłonecznionych, powierzchnia schodów nie będzie ulegać przebarwieniom. 

W trosce o walory wizualne mieszkania warto wykorzystać spiek kwarcowy do produkcji parapetów. Wbrew pozorom ma to duże znaczenie także praktyczne. Wykonane z tego materiału parapety będą odporne na odkształcenia i kruszenie, a ich stabilna konstrukcja będzie przeciwdziałać odkształceniom. Przełoży się to na większą stabilizację termiczną danego lokalu oraz komfort związany z jego codziennym użytkowaniem. Oczywiście parapety kwarcowe to także doskonały pomysł na aranżację okna i jego osłon. 

W kuchni nie może natomiast zabraknąć blatów, które również powinny być estetyczne i wytrzymałe. Blaty wykonane ze spieku kwarcowego świetnie będą znosić wielokrotne mycie i ekspozycję na wilgoć, a także draśnięcia nożem i uderzenia. Są trudne do zarysowania, a zarazem łatwe w czyszczeniu. W naszej firmie wykonujemy blaty ze spieku o dowolnie wybranych rozmiarach, dopasowanych praktycznie do każdego potencjalnego projektu. 

Profesjonalna pomoc w wykańczaniu wnętrz mieszkalnych

Z powodzeniem wykorzystujemy spiek kwarcowy w produkcji niemal wszystkich elementów wyposażenia. Także kominki, dedykowane do najbardziej luksusowych aranżacji, mogą zostać w całości wykonane z estetycznego spieku kwarcowego. 

Od wielu lat pomagamy w profesjonalnym wyposażaniu wnętrz, a obecnie poszerzamy horyzonty współpracy z deweloperami i inwestorami. Oferujemy im kompleksową pomoc w przygotowaniu elementów wykończeniowych z najwyższej jakości spieku kwarcowego. W ten sposób otrzymują Państwo nie tylko najlepszą ofertę pod kątem stosunku ceny względem jakości, ale również możliwość szybkiego i sprawnego otrzymania wszystkich wymaganych elementów wykończenia, tworzących wizualnie spójną całość.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz stworzenia wyceny Państwa zlecenia. Gwarantujemy przejrzyste zasady współpracy, najkrótsze terminy realizacji projektów ze spieku kwarcowego oraz fachową pomoc naszych ekspertów od wykańczania wnętrz.