ul. Świderska 37 03-128 Warszawa +48 577 101 393 biuro@centrumspiekow.com.pl

Wzorniki i próbki spieków kwarcowych

Wzorniki i próbki spieków kwarcowych

2021-01-14 admin Comments Off

Wybór materiału wykończeniowego decyduje o efekcie wizualnym, a także funkcjonalności danej realizacji. Dlatego wybierając spieki kwarcowe na okładziny ścienne czy schodowe lub blaty meblowe nie warto się spieszyć. Zwłaszcza, że spieki włoskiej firmy FLORIM stone® to aż 44 unikalne wzory, pośród których z pewnością znajdziemy rozwiązania odpowiadające naszym indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Czym się kierować przy wyborze kolorystyki materiału wykończeniowego?

Wydawać by się mogło, że wybór koloru na blat meblowy czy okładzinę kominkową jest prosty – wystarczy sięgnąć po kolor, który koresponduje z kolorystyką i specyfiką wnętrza. Niestety, ani próbniki dostępne online, ani drukowane katalogi nie zastąpią nam możliwości zapoznania się z oryginalną kolorystyką i wzornictwem materiału. Dlatego przed złożeniem zamówienia na wyrób gotowy ze spieku kwarcowego zachęcamy naszych Klientów od odwiedzin w siedzibie naszej firmy. W biurze sprzedaży czekają na Państwa bezpłatne próbki materiałów w formacie 20x20cm, katalogi oraz zawsze aktualne cenniki.

Dlaczego wato skorzystać z bezpłatnych próbek?

Bezpłatne próbki materiałowe pozwalają nam na podjęcie świadomej decyzji zakupowej – dotyczy to zarówno złożenia zamówienia na konkretny produkt gotowy wykonany z wybranego spieku kwarcowego, jak i wyboru pozostałych elementów wykończenia i wyposażenia wnętrza. Starając się jak najbardziej ułatwić  naszym Klientom wybór materiału oraz dopasowanie pozostałych materiałów wykończeniowych do wskazanej linii kolorystycznej zapewniamy bezpłatne próbki o relatywnie dużym wymiarze 20x20cm. Dzięki temu uzyskujecie Państwo informację o tym, jak dany wzór i kolor wygląda na większej powierzchni, jednocześnie mając możliwość zwizualizowania sobie w warunkach domowych konkretnego wyrobu. Staramy się stale dysponować próbkami wszystkich dostępnych wzorów i kolorów, przy czym czasami okazuje się to niemożliwe. Dlatego, jeśli w danym dniu nie będziecie Państwo mogli pozyskać interesującej Was próbki, dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć ją w najkrótszym możliwym terminie.

Wszystkie dostępne wzory i  kolory spieków kwarcowy prezentujemy również w materiałach drukowanych. Zlecając druk naszych broszur i katalogów zwracamy bardzo dużą uwagę na zgodność kolorystyczną wydruku ze stanem rzeczywistym, co pozwala na wstępny wybór materiałów już na etapie przeglądania broszury.

Informacje handlowe i oferta dla partnerów biznesowych

Jako marka specjalizująca się w sprzedaży, dystrybucji oraz obróbce spieków kwarcowych formy FLORIM stone® zapewniamy naszym partnerom biznesowym dostęp do wszelkich niezbędnych informacji handlowych, w tym bezpłatnych próbek materiałowych i katalogów produktowych. Jednocześnie kamieniarzy oraz firmy zainteresowane rozszerzeniem asortymentu o wyroby z konglomeratu zachęcamy do udziału w organizowanych przez Centrum Spieków praktycznych szkoleniach z zasad cięcia, obróbki czy montażu materiału.