Spiek kwarcowy to materiał konstrukcyjno-wykończeniowy o szerokim spektrum zastosowań. Szczególną popularnością cieszy się w branży meblowej, która wykorzystuje płyty ze spieku kwarcowego w szeregu zróżnicowanych realizacji – jako blaty meblowe, fronty, blaty stołów, konsoli, stolików kawowych i nocnych, a nawet ekskluzywnych biurek i toaletek.

W Centrum Spieków specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie stołów ze spieków kwarcowych, a doprecyzowując – blatów. Odpowiadając na indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów przygotowujemy blaty dostosowane do osadzenia na dowolnej konstrukcji. Jakie blaty przygotowujemy? Jak pracujemy? Jak można złożyć zamówienie na blat do stołu?

blat ze spieku kwarcowego

Jak pracujemy?

Jako marka specjalizująca się w wyrobach ze spieków kwarcowych dysponujemy szeroką gamą materiału o różnej kolorystyce i wykończeniu. To pozwala nam na realizację nawet najbardziej śmiałych wizji naszych Klientów i tworzenie mebli idealnie dopasowanych do aranżacji danej przestrzeni.

Konstrukcję blatu projektujemy i wykonujemy we własnym zakresie w oparciu o projekt mebla lub informację o gotowej konstrukcji. Pod tym względem idealnie wpisujemy się w potrzeby i oczekiwania inwestorów, którzy nie mają doświadczenia w pracy ze spiekiem kwarcowym, ale właśnie taki blat chcieliby zamontować na swoim stole.

Jakie blaty przygotowujemy?

W zależności od indywidualnych oczekiwań Klienta przygotowujemy blaty z płyt o grubości 12 milimetrów – blaty tej grubości docinamy na dowolny wymiar i kształt, także jako blaty owalne i okrągłe lub półokrągłe. Naszym Klientom oferujemy również usługę pogrubiania spieku kwarcowego, dzięki której możemy uzyskać blat o dowolnej grubości. Ze względu na technologię wykorzystywaną podczas pogrubiania, blaty pogrubione wykonujemy głównie kwadratowe i prostokątne. Blaty pogrubione jesteśmy w stanie przygotować na dowolny wymiar. Istnieje również możliwość przygotowania blatu pogrubionego o niestandardowym kształcie – Klientów zainteresowanych tego typu usługą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu potwierdzenia możliwości realizacji danego projektu.

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienia na stoły ze spieku kwarcowego przyjmujemy drogą mailową. Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze materiału, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania wizualne.

Dostępne spieki 

BLACK

Black

CALACATTA A

CALACATTA A

CALACATTA B

CALACATTA B

CALACATTA GOLD A

CALACATTA GOLD A